O mně Informace Projekty Realizace Grafika Inspirace Kontakt

Aktuality
Ceník služeb
Postup práce
Spolupráce s architektem?


Rozhovor pro MF DNES
[ 09. října 2011 v 21:31 ]
V nedávné době jsem si povídala s redaktorkou MF DNES o bydlení a navrhování interiérů. Článek vyšel v realitní příloze pro Brno. Bohužel vzhledem k vyhrazenému prostoru byl redakčně poněkud zkrácen. Přečíst si jej můžete zde.

Dovolená
[ 26. srpna 2011 v 10:44 ]
Vážení klienti, dovoluji si vás upozornit, že příští týden, tj. 29.8.-2.9. odjíždím na dovolenou a nebudu vám tedy k dispozici. Akutní případy budu řešit po telefonu, případně, pokud bych nebyla k zastižení, vám později zavolám. Mailovou korespondenci vyřídím, jakmile se vrátím. Děkuji za pochopení a přeji vám všem hezký zbytek léta, vypadá to, že se konečně dostavilo! :-)

Táborová sezóna
[ 12. července 2011 v 02:47 ]
Mezi dny 12. 7. - 17. 7. ještě jednou nebudu k zastižení. Svoji absenci ospravedlňuji ušlechtilými plány, neboť jedu pomáhat s organizací dětského tábora do krásného koutu naší vlasti zvaného Česká Kanada. Ti z vás, kteří ještě neví, kam letos vyrazí na dovolenou, jsou srdečně zváni, je to opravdu balzám na duši, a to nejen pro rodiny s dětmi, ale také náruživé turisty, cyklisty či houbaře. Malá ochutnávka domácí atmosféry z tábora ve Stálkově U Boba. Přeji vám všem pěkné a slunečné letní dny!

PS: na web byly přidány nové projekty. Můžete si je prohlédnout v sekci Realizace

Hurá na prázdniny!
[ 30. června 2011 v 22:50 ]
Přeji všem školákům krásné prázdniny, vám ostatním příjemnou dovolenou a upozorňuji na fakt, že v době od 2.7. do 6.7. se také odjíždím rekreovat, takže nebudu k dispozici. Jakmile se vrátím, pustím se znovu do práce a do vyřízení vašich mailů a vzkazů. Děkuji za pochopení a ještě jednou krásné léto všem! :-)

Nové projekty
[ 16. června 2011 v 01:27 ]
Dnes jsem se konečně dostala k tomu, abych přidala na web pár nových projektů. Naleznete je v sekci realizace. Jsem teď v jednom kole, ale doufám, že se mi brzy podaří vložit ještě několik dalších, které nyní dokončuji. Vzhledem k tomu, že jsme si nedávno připomněli datum 1.6., je příznačné, že se jedná zejména o dětské pokojíčky :-)

© 2010 Kněžda & Maička
Česká Kanada - Kněžíčkovic Ateliér - originální ruční výrobky Ubytování Česká Kanada - Stálkov U Boba Agentura Slavonicko - Pobyt a ubytování Slavonice a okolí