O mně Informace Projekty Realizace Grafika Inspirace Kontakt

Aktuality
Ceník služeb
Postup práce
Spolupráce s architektem?


Krásné jaro všem!
[ 26. dubna 2011 v 12:42 ]
Dnes jsem s hrůzou zjistila, jak jsem za poslední dva měsíce zanedbávala svůj web. Byla jsem ponořená do práce a vyřizování všemožných důležitostí, takže když jsem v pátek odjížděla z Brna na prodloužený víkend, tolik jsem se těšila, že jsem vám úplně zapomněla popřát veselé Velikonoce! Hádám, že už nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem, takže alespoň popřeju krásné a slunečné jarní dny, ať je jich co nejvíc, a slibuju, že se pro příště polepším :-).

Přehlednost
[ 15. února 2011 v 20:07 ]
Přidala jsem na stránky několik nových informací. Týká se to především odkazu na ceník služeb, kterého si mnoho návštěvníků nevšimlo a množily se dotazy k tomuto tématu. Dále jsem na úvodní stránku (home) přidala seznam činností, kterými se zabývám. Doufám, že to přispěje k přehlednosti a pohodlnému užívání tohoto webu.

Chřipkové prázdniny
[ 02. února 2011 v 17:56 ]
Tak jsem sama sobě byla nucena vyhlásit chřipkové prázdniny. Od pondělí ležím s horečkou a nejsem schopna pohybu. Všem, kterým tímto způsobuji zpoždění s jejich projekty, se velmi omlouvám. Mějte, prosím, strpení, příští týden už to snad bude lepší. Bacilům zmar!

PF 2011
[ 22. prosince 2010 v 21:20 ]
Všem svým klientům, partnerům i návštěvníkům těchto stránek přeji pohodové prožití Vánoc a do nového roku 2011 hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů.
Děkuji Vám za spolupráci v uplynulém roce a těším se s Vámi opět naviděnou 3. ledna 2011.

PF 2011 - kliknutím otevřete větší verzi

Novinky
[ 06. prosince 2010 v 11:35 ]
Přidány další ukázky prací do sekce Realizace a Grafika. Pracuji také na vylepšeních v sekci Infromace, které se na stránkách objeví v průběhu následujících týdnů...

© 2010 Kněžda & Maička
Česká Kanada - Kněžíčkovic Ateliér - originální ruční výrobky Ubytování Česká Kanada - Stálkov U Boba Agentura Slavonicko - Pobyt a ubytování Slavonice a okolí