O mně Informace Projekty Realizace Grafika Inspirace Kontakt

Aktuality
Ceník služeb
Postup práce
Spolupráce s architektem?


Dovolená
[ 17. srpna 2015 v 08:20 ]
Vážení klienti, ráda bych Vás upozornila, že v době od 17. do 21. 8. mám dovolenou a nebudu Vám tedy k dispozici. Akutní situace bude možné řešit telefonicky, v případě nedostupnosti Vám později zavolám zpátky. Děkuji za pochopení a přeji Vám příjemné letní dny!

PF 2015
[ 22. prosince 2014 v 16:23 ]
Vážení klienti a návštěvníci těchto stránek, ráda bych Vám popřála krásné Vánoce a vše dobré v novém roce 2015 a zároveň Vás upozornila na dovolenou, a to od 22.12. do 5.1. V druhém lednovém týdnu se budu těšit na další spolupráci i nová setkání se všemi, kdo touží po hezkém a praktickém bydlení.
Dovolená
[ 10. září 2014 v 17:00 ]
Vážení klienti, ráda bych Vás informovala, že ve dnech 11. 9.- 17. 9. mám dovolenou, proto Vám po tuto dobu nebudu k dispozici. Po návratu se budu opět těšit na další setkání a spolupráci s vámi :-) Přeji všem krásné babí léto!

Nové projekty
[ 10. července 2014 v 11:49 ]
Nastaly prázdniny, všichni se rozjíždíme poznávat krásy naší vlasti i vzdálených krajů, a tak jsem si v tomto uvolněnějším režimu našla opět chvilku přidat něco málo z mých nedávno realizovaných projektů. Naleznete je v sekci Realizace. Přeji hezké léto všem!

Konečně nové ukázky prací
[ 04. dubna 2014 v 18:15 ]
Milí návštěvníci,
omlouvám se za dlouhou odmlku, která byla způsobena velkým pracovním vytížením. Právě je pátek a já jsem se vyhecovala k tomu, abych ještě minutku posečkala s plánováním víkendu a konečně vám ukázala, jakým projektům jsem se věnovala ke konci minulého roku. Snad se vám budou líbit a třeba vás i inspirují. Ještě jich mám několik v zásobě, takže se můžete těšit na obývací pokoje, ložnice a hlavně tolik oblíbené pokojíčky - už brzy na těchto stránkách :-). Přeji všem krásné jaro! MR

© 2010 Kněžda & Maička
Česká Kanada - Kněžíčkovic Ateliér - originální ruční výrobky Ubytování Česká Kanada - Stálkov U Boba Agentura Slavonicko - Pobyt a ubytování Slavonice a okolí